Katalog výrobků

Kontakt

Novatec Fenster + Türen s.r.o.
Na Perkách 635
330 21 Líně
Ukázat na mapě

e-mail: obchod@novatec.cz
tel: +420 377 911 009
fax: +420 377 911 323

IČO: 263 28 771
DIČ: CZ26328771

Další kontakty

Tip

Příjďte se podívat jak vyrábíme dřevěná okna a dveře do našeho závodu.

Chcete se zeptat?

Neváhejte nás kontaktovat! Můžete nám napsat e-mail nebo zavolat.

Izolační trojsklo

Izolační trojsklo má lepší tepelné izolační vlastnosti než dvojsko, ovšem propustí méně světla.

Eurookna

EurooknoEurookno je vyráběné z lepených dřevěných profilů, kdy okenní rám a rám křídla je vyroben slepením z vysoce kvalitních jádrových dřev. Touto technologií je minimalizována deformace profilu zejména z důvodu změny vlhkosti dřeva.

Eurookna mají řadu výhod. Jednou z nich je jejich materiál-dřevo- obnovitelný zdroj surovin, přírodní a ekologický materiál.

Dřevěná okna mají díky svému materiálu a provedení vyšší tuhost, nízkou tepelnou roztažnost, estetický vzhled a propustnost vlhkosti tím, že dřevo „dýchá“. Jejich další výhodou je dobrá tvarovatelnost, životnost, vysoká odolnost proti požáru a opravitelnost při menším poškození.

Eurookna se většinou používají pro rodinné domy, bytové domy, nízkoenergetické a pasivní domy a do dřevostaveb. Okna vyrábíme do novostaveb, rekonstrukcích, ale i do památkově chráněných objektů. 

Tvarové varianty, kombinace pevných a otevíracích okenních tabulí a veliká škála barevných odstínů. Do naší nabídky patří dvoubarevná okna, jednobarevná okna a okna ošetřená olejem (ošetření olejem lze použít pouze u dřevin modřín a accoya).